MyFootballyticsmyfootballytics
Xeber Alkain

Xeber Alkain

Attacker · SpainEibar

Temporada 2025/26
Segunda División
Resum
14 PJ · 508 min
Partits
14
Titular
5
Minuts
508
Valoració
6.5
Atac
0 gols · 1 assist.
Gols
0
Assistències
1
Gols + assist.
1
Penals marcats
0
A porta 50%Fora 50%50%
Rematades a porta
A porta 5 Fora 5
Rematades
10
Rem. a porta
5
Creació
161 passades
Passades
161
Passes clau
5
79%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
10 regats · 13 entrades
Reeixits 40%Fallats 60%40%
Regats
Reeixits 10 Fallats 15
44%
Duels guanyats
de 71
Entrades
13
Intercepcions
3
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
11
Faltes rebudes
5

Trajectòria

2 equips
TemporadaEquipsPJGols
2025/26Eibar220
2024/25Alaves00
2023/24Alaves380

Comptat dels partits que tenim ingerits.

Targeta compartible

Targeta compartible: Xeber Alkain

Descarrega la targeta de Xeber Alkain i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Xeber Alkain juga de davanter al Eibar. A la Segunda División 2025/26 va sumar 0 gols i 1 assistència en 14 partits (508 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Xeber Alkain?

Xeber Alkain juga al Eibar.

Quants gols ha marcat Xeber Alkain aquesta temporada?

Xeber Alkain ha marcat 0 gols i ha donat 1 assistència a la Segunda División 2025/26.

En quina posició juga Xeber Alkain?

Xeber Alkain juga de davanter.