
Xavier Moreno Hernández
Attacker · Spain
Valladolid
Resum5 PJ · 47 minvaloració 6.5
Resum
5 PJ · 47 min
Partits
5
Titular
0
Minuts
47
Valoració
6.5
Atac0 gols · 0 assist.0 G+A
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 0 Fora 1
Rematades
1
Rem. a porta
0
Creació10 passades1 clau
Creació
10 passades
Passades
10
Passes clau
1
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat0 regats · 1 entrades40% duels
Duels i regat
0 regats · 1 entrades
Regats
Reeixits 0 Fallats 1
Duels guanyats
de 5
Entrades
1
Intercepcions
0
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
0
Faltes rebudes
0
Trajectòria
| Temporada | Equips | Competició | PJ | Gols |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | Segunda División | 14 | 0 | |
| 2024/25 | LaLiga | 2 | 0 |
Comptat dels partits que tenim ingerits.
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Xavier Moreno Hernández i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Xavier Moreno Hernández juga de davanter al Valladolid. A la Segunda División 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 5 partits (47 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Xavier Moreno Hernández?
Xavier Moreno Hernández juga al Valladolid.
Quants gols ha marcat Xavier Moreno Hernández aquesta temporada?
Xavier Moreno Hernández ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Segunda División 2025/26.
En quina posició juga Xavier Moreno Hernández?
Xavier Moreno Hernández juga de davanter.