MyFootballyticsmyfootballytics
Vinicius Zanocelo

Vinicius Zanocelo

Midfielder · BrazilCeara

Temporada 2025/26Brasileirão Série A
Resum
15 PJ · 1110 min
Partits
15
Titular
12
Minuts
1110
Valoració
7.0
Atac
1 gols · 0 assist.
Gols
1
Assistències
0
Gols + assist.
1
Penals marcats
0
A porta 40%Fora 60%40%
Rematades a porta
A porta 4 Fora 6
Rematades
10
Rem. a porta
4
Creació
545 passades
Passades
545
Passes clau
9
Duels i regat
8 regats · 23 entrades
Reeixits 62%Fallats 38%62%
Regats
Reeixits 8 Fallats 5
43%
Duels guanyats
de 106
Entrades
23
Intercepcions
15
Targetes
2 🟨 · 0 🟥
Grogues
2
Vermelles
0
Faltes comeses
27
Faltes rebudes
7

Targeta compartible

Targeta compartible: Vinicius Zanocelo

Descarrega la targeta de Vinicius Zanocelo i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Vinicius Zanocelo juga de migcampista al Ceara. A la Brasileirão Série A 2025/26 va sumar 1 gol i 0 assistències en 15 partits (1110 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Vinicius Zanocelo?

Vinicius Zanocelo juga al Ceara.

Quants gols ha marcat Vinicius Zanocelo aquesta temporada?

Vinicius Zanocelo ha marcat 1 gol i ha donat 0 assistències a la Brasileirão Série A 2025/26.

En quina posició juga Vinicius Zanocelo?

Vinicius Zanocelo juga de migcampista.