MyFootballyticsmyfootballytics
Sergio Akieme

Sergio Akieme

Defender · SpainReims

Temporada 2024/25
Ligue 1
Resum
32 PJ · 2721 min
Partits
32
Titular
31
Minuts
2721
Valoració
6.9
Atac
2 gols · 4 assist.
Gols
2
Assistències
4
Gols + assist.
6
Penals marcats
0
A porta 37%Fora 63%37%
Rematades a porta
A porta 7 Fora 12
Rematades
19
Rem. a porta
7
Creació
943 passades
Passades
943
Passes clau
25
Duels i regat
13 regats · 36 entrades
Reeixits 43%Fallats 57%43%
Regats
Reeixits 13 Fallats 17
45%
Duels guanyats
de 199
Entrades
36
Intercepcions
18
Targetes
6 🟨 · 0 🟥
Grogues
6
Vermelles
0
Faltes comeses
28
Faltes rebudes
22

Trajectòria

2 equips
TemporadaEquipsPJGols
2024/25Reims322
2023/24Almeria202
2023/24Reims152

Comptat dels partits que tenim ingerits.

Targeta compartible

Targeta compartible: Sergio Akieme

Descarrega la targeta de Sergio Akieme i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Sergio Akieme juga de defensa al Reims. A la Ligue 1 2024/25 va sumar 2 gols i 4 assistències en 32 partits (2721 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Sergio Akieme?

Sergio Akieme juga al Reims.

Quants gols ha marcat Sergio Akieme aquesta temporada?

Sergio Akieme ha marcat 2 gols i ha donat 4 assistències a la Ligue 1 2024/25.

En quina posició juga Sergio Akieme?

Sergio Akieme juga de defensa.