MyFootballyticsmyfootballytics
Rubén Alves

Rubén Alves

Defender · SpainCordoba

Temporada 2025/26Segunda División
Resum
21 PJ · 1668 min
Partits
21
Titular
20
Minuts
1668
Valoració
7.0
Atac
2 gols · 0 assist.
Gols
2
Assistències
0
Gols + assist.
2
Penals marcats
0
A porta 40%Fora 60%40%
Rematades a porta
A porta 4 Fora 6
Rematades
10
Rem. a porta
4
Creació
867 passades
Passades
867
Passes clau
3
85%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
2 regats · 24 entrades
Reeixits 100%100%
Regats
Reeixits 2 Fallats 0
61%
Duels guanyats
de 157
Entrades
24
Intercepcions
23
Targetes
7 🟨 · 1 🟥
Grogues
7
Vermelles
1
Faltes comeses
31
Faltes rebudes
19

Targeta compartible

Targeta compartible: Rubén Alves

Descarrega la targeta de Rubén Alves i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Rubén Alves juga de defensa al Cordoba. A la Segunda División 2025/26 va sumar 2 gols i 0 assistències en 21 partits (1668 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Rubén Alves?

Rubén Alves juga al Cordoba.

Quants gols ha marcat Rubén Alves aquesta temporada?

Rubén Alves ha marcat 2 gols i ha donat 0 assistències a la Segunda División 2025/26.

En quina posició juga Rubén Alves?

Rubén Alves juga de defensa.