
Pep Biel
Attacker · Spain
Charlotte
Resum26 PJ · 2018 minvaloració 7.4
Resum
26 PJ · 2018 min
Partits
26
Titular
24
Minuts
2018
Valoració
7.4
Atac10 gols · 11 assist.21 G+A
Atac
10 gols · 11 assist.
Gols
10
Assistències
11
Gols + assist.
21
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 23 Fora 24
Rematades
47
Rem. a porta
23
Creació661 passades49 clau
Creació
661 passades
Passades
661
Passes clau
49
Duels i regat19 regats · 17 entrades29% duels
Duels i regat
19 regats · 17 entrades
Regats
Reeixits 19 Fallats 34
Duels guanyats
de 191
Entrades
17
Intercepcions
16
Targetes4 🟨 · 0 🟥1 groga / 6.8 faltes
Targetes
4 🟨 · 0 🟥
Grogues
4
Vermelles
0
Faltes comeses
27
Faltes rebudes
14
Pep Biel juga de davanter al Charlotte. A la Major League Soccer 2025/26 va sumar 10 gols i 11 assistències en 26 partits (2018 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Pep Biel?
Pep Biel juga al Charlotte.
Quants gols ha marcat Pep Biel aquesta temporada?
Pep Biel ha marcat 10 gols i ha donat 11 assistències a la Major League Soccer 2025/26.
En quina posició juga Pep Biel?
Pep Biel juga de davanter.