MyFootballyticsmyfootballytics
Miguel Nóbrega

Miguel Nóbrega

Defender · PortugalGuimaraes

Temporada 2025/26Primeira Liga
Resum
13 PJ · 1000 min
Partits
13
Titular
10
Minuts
1000
Valoració
6.4
Atac
1 gols · 0 assist.
Gols
1
Assistències
0
Gols + assist.
1
Penals marcats
0
A porta 33%Fora 67%33%
Rematades a porta
A porta 1 Fora 2
Rematades
3
Rem. a porta
1
Creació
501 passades
Passades
501
Passes clau
0
81%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
2 regats · 5 entrades
Reeixits 100%100%
Regats
Reeixits 2 Fallats 0
48%
Duels guanyats
de 67
Entrades
5
Intercepcions
10
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
13
Faltes rebudes
10

Targeta compartible

Targeta compartible: Miguel Nóbrega

Descarrega la targeta de Miguel Nóbrega i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Miguel Nóbrega juga de defensa al Guimaraes. A la Primeira Liga 2025/26 va sumar 1 gol i 0 assistències en 13 partits (1000 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Miguel Nóbrega?

Miguel Nóbrega juga al Guimaraes.

Quants gols ha marcat Miguel Nóbrega aquesta temporada?

Miguel Nóbrega ha marcat 1 gol i ha donat 0 assistències a la Primeira Liga 2025/26.

En quina posició juga Miguel Nóbrega?

Miguel Nóbrega juga de defensa.