
Máximo Palazzo
Defender · Argentina
Huracan
Resum8 PJ · 524 minvaloració 6.6
Resum
8 PJ · 524 min
Partits
8
Titular
6
Minuts
524
Valoració
6.6
Atac0 gols · 0 assist.0 G+A
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 1 Fora 0
Rematades
1
Rem. a porta
1
Creació269 passades3 clau
Creació
269 passades
Passades
269
Passes clau
3
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat4 regats · 7 entrades49% duels
Duels i regat
4 regats · 7 entrades
Regats
Reeixits 4 Fallats 2
Duels guanyats
de 41
Entrades
7
Intercepcions
4
Targetes1 🟨 · 0 🟥1 groga / 6.0 faltes
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
6
Faltes rebudes
1
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Máximo Palazzo i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Máximo Palazzo juga de defensa al Huracan. A la Liga Profesional Argentina 2026/27 va sumar 0 gols i 0 assistències en 8 partits (524 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Máximo Palazzo?
Máximo Palazzo juga al Huracan.
Quants gols ha marcat Máximo Palazzo aquesta temporada?
Máximo Palazzo ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Liga Profesional Argentina 2026/27.
En quina posició juga Máximo Palazzo?
Máximo Palazzo juga de defensa.