MyFootballyticsmyfootballytics
Matheus Nunes

Matheus Nunes

Midfielder · PortugalManchester City

Temporada 2025/26
Competició: Champions League
Resum
6 PJ · 434 min
Partits
6
Titular
5
Minuts
434
Valoració
7.0
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Creació
306 passades
Passades
306
Passes clau
0
91%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
2 regats · 6 entrades
Reeixits 33%Fallats 67%33%
Regats
Reeixits 2 Fallats 4
56%
Duels guanyats
de 39
Entrades
6
Intercepcions
3
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
5
Faltes rebudes
9

Matheus Nunes juga de migcampista al Manchester City. A la Champions League 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 6 partits (434 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Matheus Nunes?

Matheus Nunes juga al Manchester City.

Quants gols ha marcat Matheus Nunes aquesta temporada?

Matheus Nunes ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Champions League 2025/26.

En quina posició juga Matheus Nunes?

Matheus Nunes juga de migcampista.