
Matheus Araújo
Midfielder · Brazil
Ceara
Resum11 PJ · 295 minvaloració 6.7
Resum
11 PJ · 295 min
Partits
11
Titular
2
Minuts
295
Valoració
6.7
Atac1 gols · 1 assist.2 G+A
Atac
1 gols · 1 assist.
Gols
1
Assistències
1
Gols + assist.
2
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 2 Fora 2
Rematades
4
Rem. a porta
2
Creació78 passades5 clau
Creació
78 passades
Passades
78
Passes clau
5
Duels i regat0 regats · 3 entrades45% duels
Duels i regat
0 regats · 3 entrades
Regats
Reeixits 0 Fallats 4
Duels guanyats
de 29
Entrades
3
Intercepcions
0
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
3
Faltes rebudes
3
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Matheus Araújo i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Matheus Araújo juga de migcampista al Ceara. A la Brasileirão Série A 2025/26 va sumar 1 gol i 1 assistència en 11 partits (295 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Matheus Araújo?
Matheus Araújo juga al Ceara.
Quants gols ha marcat Matheus Araújo aquesta temporada?
Matheus Araújo ha marcat 1 gol i ha donat 1 assistència a la Brasileirão Série A 2025/26.
En quina posició juga Matheus Araújo?
Matheus Araújo juga de migcampista.