
Mario Soberón
Attacker · Spain
Zaragoza
Resum26 PJ · 1183 minvaloració 6.4
Resum
26 PJ · 1183 min
Partits
26
Titular
12
Minuts
1183
Valoració
6.4
Atac2 gols · 0 assist.2 G+A
Atac
2 gols · 0 assist.
Gols
2
Assistències
0
Gols + assist.
2
Penals marcats
1
de 1
Rematades a porta
A porta 15 Fora 9
Rematades
24
Rem. a porta
15
Creació300 passades9 clau
Creació
300 passades
Passades
300
Passes clau
9
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat8 regats · 15 entrades28% duels
Duels i regat
8 regats · 15 entrades
Regats
Reeixits 8 Fallats 21
Duels guanyats
de 130
Entrades
15
Intercepcions
1
Targetes2 🟨 · 2 🟥1 groga / 15.0 faltes
Targetes
2 🟨 · 2 🟥
Grogues
2
Vermelles
2
Faltes comeses
30
Faltes rebudes
5
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Mario Soberón i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Mario Soberón juga de davanter al Zaragoza. A la Segunda División 2025/26 va sumar 2 gols i 0 assistències en 26 partits (1183 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Mario Soberón?
Mario Soberón juga al Zaragoza.
Quants gols ha marcat Mario Soberón aquesta temporada?
Mario Soberón ha marcat 2 gols i ha donat 0 assistències a la Segunda División 2025/26.
En quina posició juga Mario Soberón?
Mario Soberón juga de davanter.