MyFootballyticsmyfootballytics
Manu Rico

Manu Rico

Midfielder · SpainHuesca

Temporada 2025/26
Competició: Segunda División
Resum
8 PJ · 145 min
Partits
8
Titular
0
Minuts
145
Valoració
6.7
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Fora 100%0%
Rematades a porta
A porta 0 Fora 2
Rematades
2
Rem. a porta
0
Creació
76 passades
Passades
76
Passes clau
1
71%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
3 regats · 6 entrades
Reeixits 50%Fallats 50%50%
Regats
Reeixits 3 Fallats 3
47%
Duels guanyats
de 30
Entrades
6
Intercepcions
1
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
6
Faltes rebudes
3

Trajectòria

2 equips
TemporadaEquipsPJGols
2025/26Huesca230
2025/26IFK Norrkoping150

Comptat dels partits que tenim ingerits.

Targeta compartible

Targeta compartible: Manu Rico

Descarrega la targeta de Manu Rico i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Manu Rico juga de migcampista al IFK Norrkoping. A la Segunda División 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 8 partits (145 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Manu Rico?

Manu Rico juga al IFK Norrkoping.

Quants gols ha marcat Manu Rico aquesta temporada?

Manu Rico ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Segunda División 2025/26.

En quina posició juga Manu Rico?

Manu Rico juga de migcampista.