
Liu Yang
Midfielder · China PR
Shandong Luneng
Resum17 PJ · 1518 minvaloració 7.0
Resum
17 PJ · 1518 min
Partits
17
Titular
17
Minuts
1518
Valoració
7.0
Atac0 gols · 3 assist.3 G+A
Atac
0 gols · 3 assist.
Gols
0
Assistències
3
Gols + assist.
3
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 5 Fora 8
Rematades
13
Rem. a porta
5
Creació764 passades17 clau
Creació
764 passades
Passades
764
Passes clau
17
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat24 regats · 52 entrades64% duels
Duels i regat
24 regats · 52 entrades
Regats
Reeixits 24 Fallats 15
Duels guanyats
de 243
Entrades
52
Intercepcions
26
Targetes1 🟨 · 0 🟥1 groga / 18.0 faltes
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
18
Faltes rebudes
16
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Liu Yang i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Liu Yang juga de migcampista al Shandong Luneng. A la Chinese Super League 2026/27 va sumar 0 gols i 3 assistències en 17 partits (1518 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Liu Yang?
Liu Yang juga al Shandong Luneng.
Quants gols ha marcat Liu Yang aquesta temporada?
Liu Yang ha marcat 0 gols i ha donat 3 assistències a la Chinese Super League 2026/27.
En quina posició juga Liu Yang?
Liu Yang juga de migcampista.