
J. Luyeye-Lutumba
Attacker · Congo DR
KuPS
Resum17 PJ · 368 minvaloració 6.3
Resum
17 PJ · 368 min
Partits
17
Titular
7
Minuts
368
Valoració
6.3
Atac2 gols · 1 assist.3 G+A
Atac
2 gols · 1 assist.
Gols
2
Assistències
1
Gols + assist.
3
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 4 Fora 3
Rematades
7
Rem. a porta
4
Creació85 passades6 clau
Creació
85 passades
Passades
85
Passes clau
6
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat4 regats · 3 entrades34% duels
Duels i regat
4 regats · 3 entrades
Regats
Reeixits 4 Fallats 0
Duels guanyats
de 77
Entrades
3
Intercepcions
0
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
4
Faltes rebudes
6
Trajectòria
Comptat dels partits que tenim ingerits.
Targeta compartible
Descarrega la targeta de J. Luyeye-Lutumba i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
J. Luyeye-Lutumba juga de davanter al KuPS. A la Veikkausliiga 2026/27 va sumar 2 gols i 1 assistència en 17 partits (368 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga J. Luyeye-Lutumba?
J. Luyeye-Lutumba juga al KuPS.
Quants gols ha marcat J. Luyeye-Lutumba aquesta temporada?
J. Luyeye-Lutumba ha marcat 2 gols i ha donat 1 assistència a la Veikkausliiga 2026/27.
En quina posició juga J. Luyeye-Lutumba?
J. Luyeye-Lutumba juga de davanter.