MyFootballyticsmyfootballytics
Guilherme Biro

Guilherme Biro

Defender · BrazilAustin

Temporada 2025/26
Major League Soccer
Resum
33 PJ · 2820 min
Partits
33
Titular
32
Minuts
2820
Valoració
7.0
Atac
3 gols · 1 assist.
Gols
3
Assistències
1
Gols + assist.
4
Penals marcats
0
A porta 39%Fora 61%39%
Rematades a porta
A porta 7 Fora 11
Rematades
18
Rem. a porta
7
Creació
1359 passades
Passades
1359
Passes clau
24
Duels i regat
11 regats · 42 entrades
Reeixits 46%Fallats 54%46%
Regats
Reeixits 11 Fallats 13
55%
Duels guanyats
de 282
Entrades
42
Intercepcions
47
Targetes
7 🟨 · 0 🟥
Grogues
7
Vermelles
0
Faltes comeses
24
Faltes rebudes
23

Guilherme Biro juga de defensa al Austin. A la Major League Soccer 2025/26 va sumar 3 gols i 1 assistència en 33 partits (2820 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Guilherme Biro?

Guilherme Biro juga al Austin.

Quants gols ha marcat Guilherme Biro aquesta temporada?

Guilherme Biro ha marcat 3 gols i ha donat 1 assistència a la Major League Soccer 2025/26.

En quina posició juga Guilherme Biro?

Guilherme Biro juga de defensa.