
Filipe Sissé
Midfielder · Portugal
Real Ávila
Resum2 PJ · 49 minvaloració 6.3
Resum
2 PJ · 49 min
Partits
2
Titular
1
Minuts
49
Valoració
6.3
Atac0 gols · 0 assist.0 G+A
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Creació11 passades1 clau
Creació
11 passades
Passades
11
Passes clau
1
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat2 regats · 3 entrades43% duels
Duels i regat
2 regats · 3 entrades
Regats
Reeixits 2 Fallats 1
Duels guanyats
de 14
Entrades
3
Intercepcions
0
Targetes1 🟨 · 0 🟥1 groga / 3.0 faltes
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
3
Faltes rebudes
0
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Filipe Sissé i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Filipe Sissé juga de migcampista al Real Ávila. A la Copa del Rey 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 2 partits (49 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Filipe Sissé?
Filipe Sissé juga al Real Ávila.
Quants gols ha marcat Filipe Sissé aquesta temporada?
Filipe Sissé ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Copa del Rey 2025/26.
En quina posició juga Filipe Sissé?
Filipe Sissé juga de migcampista.