
Diogo Costa
Goalkeeper · Portugal
FC Porto
Competició: Primeira Liga
Resum33 PJ · 2907 minvaloració 7.1
Resum
33 PJ · 2907 min
Partits
33
Titular
33
Minuts
2907
Valoració
7.1
Porteria60 aturades15 gols encaixats
Porteria
60 aturades
Remats a porta
Aturats 60 Gol 15
Aturades
60
Gols encaixats
15
Creació997 passades0 clau
Creació
997 passades
Passades
997
Passes clau
0
Precisió de passada
de les passades
Targetes3 🟨 · 0 🟥1 groga / 0.0 faltes
Targetes
3 🟨 · 0 🟥
Grogues
3
Vermelles
0
Faltes comeses
0
Faltes rebudes
4
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Diogo Costa i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Diogo Costa és porter del FC Porto. A la Primeira Liga 2025/26 va disputar 33 partits (2907 minuts), amb 60 aturades i 15 gols encaixats.
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Diogo Costa?
Diogo Costa juga al FC Porto.
Quantes aturades ha fet Diogo Costa aquesta temporada?
Diogo Costa ha fet 60 aturades en 33 partits.
En quina posició juga Diogo Costa?
Diogo Costa juga de porter.