MyFootballyticsmyfootballytics
Chen Binbin

Chen Binbin

Attacker · China PRShenyang Urban

Temporada 2026/27Chinese Super League
Resum
19 PJ · 1008 min
Partits
19
Titular
9
Minuts
1008
Valoració
6.8
Atac
0 gols · 3 assist.
Gols
0
Assistències
3
Gols + assist.
3
Penals marcats
0
A porta 33%Fora 67%33%
Rematades a porta
A porta 1 Fora 2
Rematades
3
Rem. a porta
1
Creació
391 passades
Passades
391
Passes clau
12
77%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
13 regats · 16 entrades
Reeixits 57%Fallats 43%57%
Regats
Reeixits 13 Fallats 10
48%
Duels guanyats
de 103
Entrades
16
Intercepcions
18
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
14
Faltes rebudes
11

Targeta compartible

Targeta compartible: Chen Binbin

Descarrega la targeta de Chen Binbin i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Chen Binbin juga de davanter al Shenyang Urban. A la Chinese Super League 2026/27 va sumar 0 gols i 3 assistències en 19 partits (1008 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Chen Binbin?

Chen Binbin juga al Shenyang Urban.

Quants gols ha marcat Chen Binbin aquesta temporada?

Chen Binbin ha marcat 0 gols i ha donat 3 assistències a la Chinese Super League 2026/27.

En quina posició juga Chen Binbin?

Chen Binbin juga de davanter.