MyFootballyticsmyfootballytics
B. Barros Schelotto

B. Barros Schelotto

Defender · ArgentinaGimnasia L.P.

Temporada 2026/27
Liga Profesional Argentina
Resum
5 PJ · 194 min
Partits
5
Titular
3
Minuts
194
Valoració
6.6
Atac
1 gols · 0 assist.
Gols
1
Assistències
0
Gols + assist.
1
Penals marcats
0
A porta 100%100%
Rematades a porta
A porta 1 Fora 0
Rematades
1
Rem. a porta
1
Creació
67 passades
Passades
67
Passes clau
5
77%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
0 regats · 5 entrades
Fallats 100%0%
Regats
Reeixits 0 Fallats 2
47%
Duels guanyats
de 19
Entrades
5
Intercepcions
2
Targetes
2 🟨 · 0 🟥
Grogues
2
Vermelles
0
Faltes comeses
5
Faltes rebudes
0

Trajectòria

2 equips
TemporadaEquipsPJGols
2026/27Gimnasia L.P.91
2025/26Platense350

Comptat dels partits que tenim ingerits.

Targeta compartible

Targeta compartible: B. Barros Schelotto

Descarrega la targeta de B. Barros Schelotto i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

B. Barros Schelotto juga de defensa al Platense. A la Liga Profesional Argentina 2026/27 va sumar 1 gol i 0 assistències en 5 partits (194 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga B. Barros Schelotto?

B. Barros Schelotto juga al Platense.

Quants gols ha marcat B. Barros Schelotto aquesta temporada?

B. Barros Schelotto ha marcat 1 gol i ha donat 0 assistències a la Liga Profesional Argentina 2026/27.

En quina posició juga B. Barros Schelotto?

B. Barros Schelotto juga de defensa.